# 46286, Vichny   30.03.2013 22:58:54

Клірік, стосовно поляків - з ними набагато душевніше ніж з багатьма номінально українцями. Хоча УПА вони не люблять. І мають право.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора