# 46163, К.Барабас   29.03.2013 16:22:05

Молодий грубіян у Донецьку
Мав таку заведенцію злецьку:
Вибігав з автоматом
І свинцем та ще й матом
Поливав всіх у ріднім Донецьку

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора