|
|
Бляха, ніколи не писав хуйні, шо тіпа - ооооо, як на О. хуйово, а тут пиздато. Але сьогодні зайшов, побачив дохуя крапок у виконанні цього румпельхуйпеля, перейшов на другу сторінку - а там те саме - аж в очах рябить! Заїбався і закрив нахуй.
До речі, чим А...., Румпель і Пепс схожі - так це своєю категоричністю і небажанням визнавати хоча б найменшу хуйню зі свого боку.
|