# 46064, AlBad   29.03.2013 08:04:59

KIO, приймай поздоровлення з рідного міста!
Здоров'я та успіхів завжди та усюди! Від Києва до Уфи!!!
Ну й шоб діти з онуками завжди тільки радували!

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора