судя по всему в дописувачах уже "дифцыт" (с) А.Райкин
------------------------------------------------------------------------
№ 1335702 вiд 2013-03-28 23:38:16
Star, та випускай вже зека з карцера. Можна взагалі, якщо є ще забанені, то розбанити всіх, а якщо знову зареєструються раніше видалені - дозволити їм повернення. Якщо поважатимуть громаду та місцеві правила спвлкування.
Що скажеш?
------------------------------------------------------------------------
|