# 46057, AlBad   29.03.2013 07:34:21

судя по всему в дописувачах уже "дифцыт" (с) А.Райкин

------------------------------------------------------------------------
№ 1335702 вiд 2013-03-28 23:38:16

Star, та випускай вже зека з карцера. Можна взагалі, якщо є ще забанені, то розбанити всіх, а якщо знову зареєструються раніше видалені - дозволити їм повернення. Якщо поважатимуть громаду та місцеві правила спвлкування.

Що скажеш?
------------------------------------------------------------------------

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора