|
|
45773,
Бухтій, Краще б "суботник" різні політичні партії організували, пару раз були ж позитивні прецеденти - гідропарк, труханів остров чистили. Хоча знову насруть дуже швидко(((
В мене недалеко від дачі в Чубинському - лісопосадка, в якій я з собакою гуляю. Кожну весну вивозжу мішків з 10 сміття (переважно пляшки) - за місяць-два знову накидано різними жлобами, які з електрички вигрузились та місцевими старухами, які по дорозі з дачі кульочок сміття хуяк до кущів - типа ж не видно. Багато бидла їснує (((
|