# 45773, Бухтій   27.03.2013 10:42:40

45772, KIO,
Нам би теж не завадило. Прибрало б трохи сміття у Гідропарку та й на інших берегах. Більш нема кому

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора