# 45769, Бухтій   27.03.2013 10:04:08

45768, Vichny,
По ящику сектори показували з кузьмою. На лобі не вибито, але скандували масово. Та й по звуку схоже на весь стадіо. Як це тобі не прикро :)

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора