# 45670, klirik   26.03.2013 18:15:47

45668, remember,
ага, мне особенно этот понравился ))

Цитата:
Я можу розповісти, де я його бачив... Я згадав тільки зараз.
Це був той тель-авівський фінал Кубка першого канала, коли було 3:3 з Шахтарем після додаткового часу і по пенальті ми виграли... 2006-й, здається.... Він стояв унизу, під трибунами, з мішком, і продавав такі повязки на голову з емблемою ДК... По 10 шекелів, здається... Якби я знав, шо то сам начальник маркетингу, я б попробував з ним поговорити...

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора